استفاده از فروشگاه اینترنتی موکالا به هر شکل به معنای داشتن اطلاعات کامل از شرایط و ضوابط این فروشگاه است. به همین علت خواهشمندیم نکات زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

تمامی شرایط و ضوابط این فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و کاربران عزیز موظف به رعایت این نکات هستند.

  1. کاربران عزیز توجه داشته باشند که لازم است در هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را ب صورت دقیق و کامل وارد نمایند،در صورت اشتباه بودن اطلاعات فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نداشته و هرگونه ضرر و زیان به عهده خود کاربر میباشد.
  2. در صورتی که موجودی هر یک از محصولات حتی پس از ثبت سفارش به پایان برسد وجه مورد نظر طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت به مشتریان عزیز بازگردانده میشود.
  3. تمامی سفارشات مشتریان عزیز(بجز لوازم مصرفی آرایشی و بهداشتی)در صورت باز نکردن بسته بندی تا ۳ روز قابل استرداد(ب هر دلیل) به فروشگاه میباشد.برای اطلاع از شرایط بازپس دادن کالای خریداری شده به آیدی تلگرام موکالا مراجعه نمایید.
  4. کاربران عزیز میتوانند در هر ساعت از شبانه روز به فروشگاه(سایت)مراجعه کرده و ثبت سفارش خود را انجام دهند اما توجه داشته باشید که تمامی ارسال ها فقط در روزهای غیر تعطیل و ساعات اداری انجام میپذیرد.
بازگشت به بالا